Radio Kiss MILLENNIUM EXPLOSION

NezařazenéLineup 2024 je venku!

Lineup 2024 je venku!

Kiss Millennium Explosion v O2 areně odhaduje program 2024!

Po úspěšné premiéře se světový koncept Radio Kiss Millennium Explosion vrací do pražské O2 arény! Tato nezapomenutelná událost, která propojuje fanoušky hudby z milénia s úžasnými umělci, opět nabídne čtyřhodinovou explozi hudby, zábavy a tanečních vzpomínek v sobotu 23. listopadu 2024!

V programu druhého ročníku úspěšné akce se dočkáte světově úspěšného DJe a producenta Mike Candyse, talentované zpěvačky Kate Ryan a nebo chorvatské hvězdy Karma. Ta si se svým diskotékovým hitem Sedam Dana získala obrovskou popularitu na české hudební scéně. Ale nejen jejich hity budou znít unikátním večerem, jaký můžete zažít jen jednou za rok. Celou O2 arenu jistě roztančí ikonický singl Blue (Da Ba Dee) od Eiffel 65 nebo Danzel se svým hitem Pump it. V programu nebude chybět ani energický rap v podání Fatman Scoop či party set Dario G a Guru Josh Project s peckou Infinity!

Kontinuální show uvedená oblíbenými DJs a moderátory tak jistě nabídne strhující zážitek, jako byla beznadějně vyprodaná premiéra oslavy té nejlepší hudby na přelomu tisíciletí. Vstupenky jsou k zakoupení v předprodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal. Více informací naleznete na www.2000millennium.com a nebo se dozvíte ve vysílání Radia Kiss.

Nahoru